Najlepšie online obchody

ASOS
asos.com
 
Je číslom jedna medzi všetkými online obchodmi na svete. Nezáleží na tom, či potrebujete niečo do práce či na nejakú spoločenskú udalosť, Asos je skvelou voľbou, keďže má širokú ponuku odevov na rôzne príležitosti a mnoho značiek. Taktiež ponúka aj širokú a kvalitnú škálu doplnkov.notebooky ukazujúce online obchodovanie.jpg
 
TOPSHOP
us.topshop.com
 
Klasický moderný internetový obchod, ktorý pozná väčšina z nás. Kvalita ich odevov je vynikajúca a taktiež má v ponuke vždy nový a trendy tovar. Ponuka ich topánok je široká, aj keď poniektoré modely sú drahšie.
 
URBAN OUTFITTERS
urbanoutfitters.com
 
Obchod, ktorý ponúka najmä mestskú módu, ktorá je tak trochu odlišná. Výber je široký – majú všetko od spoločenského oblečenia až po obyčajné džínsy. Nájdete tu veľmi kvalitné oblečenie z prírodne mäkkých materiálov.
 
THE OUTNET
theoutnet.com
 
Sieť obchodov The Outnet má v ponuke najmä výpredajové odevy od spoločnosti Net a Porter. Síce je to tovar zľavnený, ale je to hlavne značkové oblečenie, ktoré je prístupné každému, nakoľko cenová relácia je primeraná.
 
 
GANNI
ganni.com
 
Ak hľadáte niečo zvláštne a jedinečné, rozhodne si prezrite ich webový obchod. Je to dánska značka, ktorá nie je práve najlacnejšia, ale majú kvalitné látky a veľký výber.online obchod v mobile.jpg
 
REVOLVE
revolve.com
 
Je známy najmä tým, že v lete ponúkajú obrovský výber šiat – rôzne materiály, farby, vzory a taktiež všetky veľkosti za primerané ceny. Vo všeobecnosti je to skôr dievčensky/dámsky zameraný sortiment a vlastne aj celý obchod.
 
 
&OTHERSTORIES
stories.com
 
Okrem bežných odevov, spodnej bielizne, topánok či šiat, ponúkajú aj topánky, líčidlá a rôzne dekorácie (najmä sviečky). Nemajú len bežné rozdelenie podľa kategórií, tovar majú rozdelený aj podľa rôznych období (napríklad „Roky 70-te“, pod ktorým nájdete tovar, ktorý sa zhoduje s daným obdobím), čo môže byť inšpirujúce. Vzhľad oblečenia nie je bežný, ide skôr o elegantné kúsky a ceny sú o niečo vyššie.