Poznajte bližšie led pásik


Ak chcete spojiť bežné osvetlenie s niečím moderným a estetickým, tak na to je expertom led pásik.Stále viac rozširovaná a obľúbená forma osvetlenia v domácnostiach, ale i v malých, či veľkých firmách.

Charakteristický pre led pásiky je svetelný tok a svetelný výkon. Podľa týchto parametrov užívatelia vyberajú tento moderný fenomén z oblasti osvetlenia. Keď sa pre tento moderný štýl rozhodnete, tak je dobré dopredu vedieť, k čomu budú jednotlivé kusy využívané.

hudba

Svetelný výkon, svietivosť sa totiž líši a na výber je z týchto možností:

·         malá svietivosť
·         stredná svietivosť
·         vysoká svietivosť

       Malá svietivosť
–          vhodné riešenie pre osvetlenie menších plôch, napr. poličky, vitríny, jednotlivé schody, atd.

Stredná svietivosť
–          využíva sa väčšinou ako súčasť charakteristickej atmosféry prostredia a ako doplnok k svetlu hlavnému, napr. obývacie priestory, predsieň, atd.

Vysoká svietivosť
–          využitie s týmto výkonom je vhodné pre pracovné prostredie a pre priame osvetlenie pracovnej plochy, napr. kuchynské linky, pracovné stoly v dielni, atd.
Okrem praktického využitia v domácnostiach a firmách sa fenomenálny led pásik stal akousi reklamnou súčasťou rôznych obchodných ponúk. Estetické osvetlenie reklamných nápisov alebo produktov láka k nákupu už len očami.

spirála

Inštaláciu zvládne každý, pretože je nastavená tak, aby spočívala v jednoduchosti a rýchlom využívaní. Vo väčšine prípadov je na spodnej strane samolepka, ktorá sa bez problémov prispôsobí vybranému povrchu.
Ďalším vhodným riešením inštalácie sú ALU profily, ktoré ešte viac podporujú estetický dizajn a ešte k tomu slúžia ako praktické chladenie.
Čo sa týka ovládania tohto druhu osvetlenia, tak obľúbenou formou je diaľkové ovládanie alebo potom klasický vypínač, prípadne tzv. stmievač.
Osvetlenie, ktoré má stále čo ponúkať.