Tantrické masáže alebo je to niečo viac, než len masáž

Praktiky, postupy a v neposlednom rade účinky tantrických masáží sa stávajú pomerne známym pojmom, no aj napriek tomu by nebolo úplne správne, ak by sme tento pôžitok chceli akosi prísne definovať presnými bodmi a slovami. Je to jedna z tých vecí, ku ktorým sa vo forme textu môžeme maximálne len priblížiť, nakoľko nejde iba o telesný relax, ale takisto duševný zážitok a obohatenie zmyslov. Aj napriek tomu, že náuka tantry pôsobí pre našinca „cudzokrajne“, tento zážitok je pre neho dostupný aj v našom hlavnom meste https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/.Ruky, masáž
Tantrické masáže sa nedajú plnohodnotne špecifikovať aj z ďalšieho dôvodu, a tým je fakt, že každý salón a každá masérka/masér ponúka originálny a v niečom predsa len odlišný zážitok. Každý človek je v niečom iný, výnimočný a masérka/masér sa stávajú sprostredkovateľmi životnej energie. Je však dôležité koncentrovať sa na všetky zablokované časti nášho tela i vedomia a formou masáže im vdýchnuť slobodu. Ide o súlad tých správnych dotykov, ktoré si pýtajú požadované skúsenosti a prax.

  • Pravdepodobne viete, že tento druh masáží pracuje takisto s našou sexuálnou stránkou a tá je podľa názoru tantra terapeutov v podstate hlavným zdrojom ľudskej energie a životnej sily.

Preto je možné, že návštevník môže byť zo začiatku trochu nervózny, avšak profesionálna masérka ho dokáže tohto stavu prakticky rýchlo zbaviť. Začína sa preto rituálom namaste, ktorý je vlastne takým úvodným sprievodcom. Pri praktizovaní tantra masáže je totiž dôležitá celková uvoľnenosť zákazníka z dôvodu, aby dokázal precítiť každý jeden zmyselný dotyk, čo bude mať za následok, že účinok masáže bude plnohodnotne efektívny a zákazník nabitý novou životnou ako aj sexuálnou energiou.Esenciálne oleje, aróma

  • Pre postupy v tantra masáži je charakteristická tiež masáž intimít, čo je pre dobitie tejto energie jedným z hlavných bodov, ktorý dokáže rozviesť sexuálny energie a zmyselnosť do celého tela.