Zmäkčenie tvrdej vody

Máte pocit, že umývanie vodovodných batérií od vodného kameňa je nikdy nekončiaci proces? Trápite sa s neustálym odvápňovaním rýchlovarnej kanvice? Máte zhoršený stav pleti a trápi vás zlá kvalita vlasov? Za všetkým môže byť problém zvaný tvrdá voda. Tvrdá voda komplikuje život ľuďom na veľkej časti Slovenska. Problematické umývanie kúpeľne je ešte z tých menších problémov, ktoré vám tvrdosť vody môže spôsobiť. Poškodenie drahých spotrebičov, ako napríklad práčky, môže výrazne zasiahnuť váš rodinný rozpočet. Pravidelné dokupovanie čističov práčiek tiež nie je lacná záležitosť a predstavuje len odstraňovanie následkov.

voda

Oveľa jednoduchšie, efektívnejšie a v neposlednom rade ekonomickejšie, je odstrániť príčinu problémov, čiže tvrdosť vody. Pomocnú ruku vám podáva VODASERVIS, odborník na rôznu úpravu vody. Najefektívnejšie odstránenie tvrdosti vody poskytujú zmäkčovače vody. Ekonomické riešenie poskytuje katexový zmäkčovač vody ECO START 25. Zmäkčí pitnú vodu pre celú domácnosť. Jeho používanie zvládnete bez problémov. Dosypávanie soli v prípade tohto zmäkčovača nie je príliš časté, čo zvyšuje komfort jeho používania. Proces úpravy vody pomocou ECO START 25 je plne automatický, takže sa nemusíte učiť žiadne zložité úkony.

pohár vody

Má zabudovaný displej a ovládaný je pohodlne za pomoci tlačidiel. Samozrejmosťou je 24 mesačná záruka poskytovaná na tento produkt. Ak chcete zmäkčovač vody umiestniť na bežne viditeľné miesto, odporúčame vám model ECO SLIM 30. Je vyhotovený v elegantnom dizajne, ktorý pôsobí minimalisticky. Jeho konštrukcia je kvalitná a pevná. Zvládne upraviť vodu v domácnosti, ale aj v menších prevádzkach ako napríklad v cukrárni, takže je vhodný aj na podnikateľské účely. Skoncujte s poškodzovaním vašich drahých spotrebičov vodným kameňom. Zmäkčovač vody vám ušetrí prácu s upratovaním a ochráni spotrebiče pred nánosmi vodného kameňa.