10 kúskov zo šatníka, do ktoých sa oplatí investovať

Kvalitné bavlnené tričko
Je to úplne základný prvok šatníka, zladíte ho takmer so všetkým. Oplatí sa utratiť trocha viac a vydrží vám roky. Na trchu je v dnešnej dobe obrovský výber, takže určite nájdete niečo pre seba. Či už máte radi vtipné nápisy, vzory, biele alebo farebné určite ho využijete.žena, sveter, móda.jpg
Rifle
Ich výroba je náročný proces a veľkým spôsobom zaťažuje životné prostredie. Možno sa vám už stalo, že ste ich kúpili a už po prvom vypraní pustili farbu alebo sa zmenšili. Ak zainvestujete do kvalitného kúsku ušetríte nielen finančné prostriedky, ale bude to aj ekologickejšie riešenie. Rifle viete zladiť na večernú prechádzku mestom alebo aj na meeting v práci.
Kožená bunda
Či už si vyberiete alternatívu z pravej kože alebo z tej nepravej, hodí sa skvelo na prechodné ročné obdobia. V jeseni vás zachráni pred nečakaným dažďom a v jari poslúži napríklad ako spestrenie kvetovanej sukne.
Zimný kabát
V našej zemepisnej šírke sa nevyhnete zime. Niektorý rok je tuhšia inokedy mierna. Každopádne vždy potrebujeme niečo v čom nám bude teplúčko. Najlepšie spravíte, ak si vyberiete nadčasový klasický strih, ktorý sa hodí ku všetkému.
Oblek/ Nohavicový kostým
Pánom sa určite vždy zíde mať v šatníku kvalitne ušitý oblek, najlepšie na mieru. Ak si udržíte rovnaké miery vydrží vám pekných pár rokov a využijete ho na všetky možné príležitosti. Posledné roky je trendy aj nohavicový kostým pre dámy. Na trchu máte k  dispozícii mnoho farieb aj strihov. Stačí si len vybrať!ľudia, móda, nohavice.jpg
Little black dress
Ak  máte radi kúsky, ktoré sú nadčasové a ľahko ich zladíte na každú príležitosť, mali by ste sa poobzerať za malými čiernymi. V obchodoch nájdete mnoho možností. Stačí ak zmeníte doplnky a zo šiat do práce môžu byť párty šaty!
Biela košeľa
Platí to aj pre pánov, aj pre dámy. Dámske blúzky sa dajú zohnať v rôznych strihoch a v rôznej kvalite. Na trchu nájdete košele v rôznej cene, veľmi obľúbené posledné roky sú ľanové a bavlnené.
Kašmírový sveter
Je mäkučký, pôsobí elegantne a zahreje vás!  Ak je na vás cena príliš vysoká skúste sa poobzerať po vhodnom kúsku v second handoch. Majú tam prijateľnejšie ceny a v zimnom období majú veľký výber.
Kvalitné topánky
Niekedy si neuvedomujeme, že naše nohy si zaslúžia vhodné a kvalitné topánky. Z nevhodnej obuvi môžu vzniknúť rôzne zdravotné problémy. Napríklad v Amerike vyhodia za rok až 3 miliony párov topánok. Ak, si kúpite lacné topánky, ktoré si dvakrát obujete a potom vyhodíte neškodíte len sebe, ale aj nášmu životnému prostrediu.
Hodinky
Je to užitočný doplnok, ktorý nikdy nevyjde z módy. Na výber máte ultramoderné inteligentné alebo klasické modely. Ani jeden vás nesklame. Viete nimi zaujať alebo budete pôsobiť profesionálnejšie. Voľba je iba na vás.