3 dôvody, prečo je chodenie cez internet zlý nápad!

  1. Ľudia klamú. Priznajme si to, ľudia môžu povedať všetko, čo chcú o sebe povedať, aby nevyzneli zle. Cez internet môžu byť naozaj čímkoľvek a vy si to ani nebudete vedieť overiť. Štúdie už dokázali, že muži aj ženy vo svojom profile klamú o rôznych veciach. Ženy majú sklon klamať o svojej váhe a muži majú tendenciu klamať o svojej výške a mzde. Stále sa mi sťažovali, že keď sa konečne stretnú so ženou, s ktorou chatovali online, ukázalo sa, že je najmenej o 10 kilogramov ťažšia, ako uviedla vo svojom profile. Ženy počítajú s tým, že dúfajú, že sa im páči, keď ich online spozná, že ich vzhľad / váha nie je pre chlapa dôležitá. milenci.jpgNiektorí ľudia dokonca nepoužívajú svoje vlastné fotky! Aký fantastický spôsob, ako začať flirtovať a prehupnúť sa do vzťahu! Láska a dôvera tu akoby nefungovali. Ľudia klamú o tom, či sú dokonca slobodní, či majú deti, či milujú svoju prácu, aký majú vzhľad, a tak ďalej. Ale ako by ste mali vedieť, či tie veci sú skutočné? Je to iné, keď ich poznáte z práce alebo od svojich priateľov. Vždy môžete urobiť menšie vyšetrovanie o tom, či sú skutočne slobodní, čo robia v živote a tak ďalej. Avšak online je to o dosť náročnejšie. Navyše, diaľkové zoznamovanie nemusí vždy fungovať Mám priateľku, ktorá stretla chlapa online a potom pokračovala v pokuse o nadviazanie dlhodobého vzťahu s ním. Nikdy to nevyšlo. Pravda je taká, že to nefunguje pre príliš veľa ďalších ľudí.
  2. Ak s vami niekto nechce byť naďalej v kontakte alebo vo vzťahu s vami, jednoducho si vás zablokuje. Alebo vám neodpíše. A vy môžete na druhej strane siete len čakať, či sa to vôbec zmení k lepšiemu alebo môžete naňho zabudnúť. Navyše nikdy nebudete vedieť, či vám neklame i o tom, že je doma, pritom v skutočnosti by si užíval s inou ženou niekde pri mori. Nemáte to totiž ako zistiť, keď si len píšete.přestávka.jpg
  3. Bude vám chýbať fyzický kontakt. Hovoríme o objatiach, bozkoch, dotykoch. Jednoducho každý človek vo vzťahu časom bude chcieť, aby spolu dvaja trávili čoraz viac času a samozrejme, aj týmto spôsobom. Cez internet to však nebude takmer vôbec možné a vám sa odrazu bude máliť to, že sa vidíte raz za mesiac. Budete chcieť viac a viac, ale to nebude možné. Ak vám to ale vyhovuje, tá sloboda, ktorú máte a raz za čas si len budete chcieť spestriť v prítomnosti opačného pohlavia svoj deň, možno je takýto vzťah to pravé pre vás!