Amour dead sea a pleť po päťdesiatke

Mať krásnu pleť v každom veku by chcel mať asi každý z nás. Naša pleť prirodzene stráca pružnosť a elastickosť kvôli stratám dôležitých látok obsiahnutých v našej koži. Je to fyziologický proces, ktorý je pre niektorých z nás a hlavne pre ženy veľmi znepokojujúci. Dámy (v poslednej dobe aj muži) navštevujú odborníkov- kozmetičky alebo plastických chirurgov. Zásahy na pleť sú rôzne. Ženy v päťdesiatke musia svoju kozmetickú rutinu pozmeniť, ako každá dáma, ktorá vstupuje do novej dekády svojho života. Máme všeobecne veľa otázok ohľadom svojho výzoru, no jedna otázka padne najčastejšie. Ako bude vyzerať naša pleť? To vo veľkej miere závisí od celkovej životosprávy. Najhorší vplyv na kožu má množstvo chemikálií, ktoré do seba počas života prijmeme. Dva faktory, ktoré robíme dobrovoľne vo forme zlozvyku, je fajčenie a pitie alkoholu. Tieto dve činnosti spôsobujú predčasné starnutie pokožky, ktorým by sa mohla každá žena relatívne ľahko vyhnúť silou vôle.

kozmetika a zložky

Ako udržať pleť bez vrások a sviežu? Najlepšie je používať prípravky na pleť už od mladšieho veku, za čo vám vaša koža bude vďačná. Okrem vhodnej stravy plnej vitamínov bude vhodné, keď do svojej rutiny pridáte aj nové produkty. Hydratácia a výživa je nevyhnutným krokom pri starostlivosti v každom veku. Jednou novinkou pre dámy vo veku od 50 rokov a vyššie je nepochybne krém proti vráskam.

krém proti vráskam

Bude slúžiť ako prevencia no aj ako priamy zásah pri minimalizovaní vrások. Pomocníkom budú krémy od značky Shemen Amour Dead Sea. Je to certifikovaná značka licencovaná Izraelským ministerstvom zahraničia, jej krémy obsahujú výťažky z Mŕtveho mora, takisto aj extrakty z rastlín a oleje s blahodárnym účinkom pre pleť s náročnými požiadavkami. V ponuke je hyaluronic filler, prirodzene stimuluje regeneráciu buniek a dodáva viditeľný Liftingový efekt. Práve z rady krémov je to napríklad Enriched night cream, ktorý sa v noci postará o to, aby sa vaša pleť detoxikovala. Divy narobí aj krém na telo s obsahom zlata. Ak sa chcete cítiť ako kráľovná, vyberte si svoj krém proti vráskam 50+ Amourdeadsea.