Drevená či kovová, na každej posteli sa vyspíte doružova

Komfort pri relaxe a oddychu oceníme každý deň, keď sa ukladáme na spánok, aby sme si oddýchli po celodennom pracovnom vypätí a dali možnosť na krátky reštart aj nášmu mozgu. To všetko sú dôvody na kúpu štýlovej, modernej, ale hlavne zdravotnému hľadisku vyhovujúcej posteli.

Postel

Mať pekne, moderne a štýlovo zariadené bývanie je snom každého z nás, ale všetky tieto kritériá by mali mať jedného spoločného menovateľa, a tým je praktickosť. Súčasný životný trend ľudí je charakteristický rýchlym tempom, a preto si aj svoju domácnosť zariaďujeme predovšetkým funkčne. Pri výbere zariadenia do spálne však treba mať na zreteli nielen trendovosť, ale aj jeho kvalitu, a to sa týka hlavne postele. Predajom postelí a nábytku je firma ALBERO, ktorá ponúka širokú paletu štýlov a typov postelí.

bed-1834916_1920

Postele sú vyrábané z kvalitných materiálov, majú moderné a štýlové prevedenie a spĺňajú požiadavky zákazníkov, ktorých majú za roky pôsobenia na trhu dosť. Medzi výrobkami sú postele s úložným priestorom alebo bez neho a so zvýšeným spaním, ktoré patria v súčasnosti medzi žiadané, pretože zabezpečujú komfort pri spaní. To má na svedomí celková výška postele vrátane hrúbky matraca a môže dosiahnuť výšku až 60cm. Drevena postel albero.sk je vyrobená z laminovaných drevotrieskových dosiek, ktorých hrúbka je 38mm a tá zabezpečí, že bude mať dobrú stabilitu a vysokú pevnosť. Drevená konštrukcia je doplnená o hliníkové prvky a moderný vzhľad jej dodáva aj extra vysoká bočnica, až takmer 48cm. Všetky hrany ABS sú zaoblené, majú hrúbku 2mm a táto skutočnosť zvyšuje aj bezpečnosť pri užívaní samotnej postele. Kovanie je skryté, takže nekazí dojem z dizajnu a zároveň je praktickým prvkom, ktorý dovoľuje posteľ kedykoľvek rozobrať alebo dotiahnuť, ak máte pocit, že sa skrutky uvoľnili. No a aby ste si mali kam uložiť budík alebo knihu či pohár vody, k posteli sa hodia aj nočné stolíky a tiež komody z rovnakej série. Rozmery postele sa pohybujú od 90x200cm až do 200x200cm, takže poskytujú dostatok miesta na pohodlný a zdravý spánok.