Karl Lagerfeld

Ľudia, ktorí sa zaujímajú o módu prispôsobujú svoj šatník najnovším trendom. Módne kúsky, ktoré často krát stoja aj stovky Eur si bežný človek, ktorý nejaví o štýl väčší záujem na niekom na ulici ani nevšimne. No pokiaľ registrujete na trhu nové Gucci tenisky alebo Balenciaga sveter, dokážete na človeku rozpoznať, či peniaze má alebo nakupuje oblečenie v bežných nákupných centrách. V dnešnej dobe sa módnym značkám nesmierne darí. Ľudia si potrpia na kvalitné kúsky a čím viditeľnejšie logo na sebe budete mať, tým populárnejší kúsok je. Medzi najviac zastúpené značky známe po celom svete, samozrejme okrem predražených Gucci či Louis Vouitton, patrí Karl Lagerfeld. Ktoré sú “Must have” kúsky od tohto dizajnéra?

kabelka
 
Kabelky                                  Asi najviac zastúpenou časťou sú práve kabelky. Obľúbenou veľkosťou tohto návrhára sú práve crossbody. Síce do nej nezmestíme zošity, papiere ani väčšie množstvo kozmetiky, na peňaženku, mobil a kľúče je ako stvorená. Ide skôr o večernú kabelku, ktorá slúži ako doplnok. Vďaka svojej výraznosti sa hodí skôr ku nevýraznejším outfitom. Väčšina obsahuje podobizeň dizajnéra alebo práve jeho meno.
 
 
Trička a mikiny                      Obľúbené sú biele či čierne tričká s obyčajným nápisom Karl. Jednoduchý strih aj vzhľad sú ľahko kombinovateľné či so sukňou, rifľami alebo nohavicami. Aj napriek jednoduchosti, kvôli značke si držia svoju cenu a nejde o 10 Eurovú záležitosť. Kvalitou sa však nedajú porovnať s lacnými verziami a určite oceníte príjemný materiál.

boty
 
Obuv                                       Veľmi populárne sú biele obyčajné tenisky, ale najmä espadrilky od tohto návrhára. Vhodné najmä na leto, kedy plátené topánočky môžete obuť na holú nohu a budete sa cítiť pohodlne. Pokiaľ obľubujete tento typ obuvi na výber budete mať z viacerých modelov. Väčšina je však typická podobizňou Karla na prednej strane a lesklým povrchom.