Miesto, kde sa o vás postarajú

Miesto kde načerpáte oddych. Kde vaše telo zregeneruje a vy nadobudnete pocit novej chuti do života, pocit oddýchnutia, pocit, že vaše telo dokáže všetko. Jedným slovom pocit znovuzrodenia. Reč je o kúpeľoch. Kúpele najlepšie miesto na regeneráciu. Pre športovcov, dôchodcov či pacientov. Každý si tu nájde svoje.
Na Slovensku sa nachádza viac ako 25 liečebných kúpeľov. Ľudia si majú z čoho vybrať. Turisti, ktorí prídu na Slovensko určite nevynechajú návštevu aspoň jedných kúpeľov. A my, Slováci, sa predsa nenecháme zahanbiť a vieme im ukázať ako dokážeme zrelaxovať.

masáže.jpg

Kúpele slúžia na liečenie rôznych chorôb, pri pomoci s pohybovým aparátom, regenerácií a zotavovaní po zraneniach. Či už navštívite Trenčianske kúpele, kúpele v Dudinciach,  Bojniciach alebo v malej dedinke Lúčky, všade nájdete krásne bazény na rekreačné plávanie, príjemný a ochotný personál, ktorý vám poskytuje tie najlepšie služby pre vás.  Či sú to už masáže, cvičenia, aerobik alebo pohodová turistika. Športovci  a aktívni ľudia si tiež prídu na svoje. Športové aktivity, park na športovanie, fitness alebo posilňovacie cvičenia vo vode nájdete takmer vo všetkých kúpeľoch. V Kúpeľoch sa nielen regeneruje ale aj relaxuje, takže si oddýchnete aj psychicky, vypnite od všetkých myšlienok a budete si užívať relax.

plavání.jpg

Aby ste si toto pohodlie mohli užiť plným dúškom treba však nemalé peniaze. Nie každý si však toto môže dovoliť. Nezúfajte. Ak to vážne potrebujete stačí požiadať. Ste dôchodca, invalidný pacient alebo sa zotavujete zo zranenia?  Požiadajte vašu zdravotnú poisťovňu, ktorá vám určite rada pomôže a poradí.  Tak sa nebojte, máte na to nárok, veď kto by si nechcel užiť pár týždňov kde bude oňho postarané?
Kúpele vám ublížiť nemôžu. Stačí prísť a personál už presne vie ako vám pomôže, nech už prídete z akýmkoľvek ťažkým problémom. Ak si neviete vybrať stačí sa poradiť s vaším lekárom alebo zdravotnou poisťovňou.