Nový zážitok pre vaše zmysly

Masáž je vnímaná ako synonymum pre oddych a celkové uvoľnenie tela. Má množstvo priaznivých účinkov pre náš organizmus, medzi ktoré patrí napr.:

  • odstránenie únavy a uvoľnenie stresu
  • zmiernie výkyvov nálad a zvýšenie koncentrácie
  • úľava od bolesti
  • zlepšenie kvality spánku
  • navodenie pocitu šťastia

Pravidelná masáž tváre a dekoltu okrem toho pomáha stimulovať krvný obeh, takže je účinným prostriedkom pre spomalenie starnutia a skvelou prevenciou proti vráskam. Ak si však chcete dopriať nový zážitok, vyskúšajte tantrickú masáž.

Vnímať tento druh masáže ako výmenu fyzických dotykov príp. sexuálnu stimuláciu je veľmi obmedzené, pretože tantra je dávnou duchovnou náukou, ktorej cieľom je dopomôcť človeku k tomu, aby spoznal seba samého, svoje túžby a pochopil život ako taký. Základom tejto masáže je uctiť si sexualitu, ktorá je chápaná ako cesta k osvieteniu.

tantra

Esenciou tantry je láska.

Masáž bude celý čas prebiehať v útulnom a pokojnom prostredí, kde vás nebude môcť nič vyrušovať. Vonné sviečky a orientálna hudba pomôžu navodiť príjemnú atmosféru, vďaka ktorej sa ľahšie uvoľníte a oddáte tomuto zážitku.

Priebeh masáže:

Na začiatku si vyberiete svoju tantrickú masérku resp. tantra lady, s ktorou sa v uvítacej miestnosti porozprávate o vašich predchádzajúcich skúsenostiach s masážami, o prípadných alergiách na určité zložky masážneho oleja a o všetkých ostatných atribútoch, ktoré by mohli ovplyvniť priebeh masáže, ako je napr. aj nadmerná šteklivosť. Tento rozhovor taktiež pomôže uvoľniť atmosféru a prehĺbiť obojstrannú dôveru.

Po úvodnom rozhovore vás čaká príjemný kúpeľ, kde zo seba zmyjete nečistoty a negatívnu energiu. Následne prejdete do tantrickej miestnosti, kde vaša masérka začne rituál namaste. Ide o akési uvítanie do sveta tantry, pri ktorom si uvoľníte telo i myseľ.

Nerušivými pokynmi budete požiadaní o to, aby ste si ľahli na ležadlo. Ľahnete si na brucho do polohy, ktorá vám bude najviac vyhovovať a masérka začne rukami masírovať celé vaše telo striedaním rôznej intenzity dotykov. Neskôr budete požiadaní, aby ste si ľahli na chrbát.

tantrická masáž je vhodná aj pre pár

Keď masérka uvoľní celé vaše telo od napätia, prichádza masáž intímnej zóny, ktorá prebieha maximálne opatrne a jemne. Striedajú sa tu rôzne metódy dráždenia a hladenia, mení sa rýchlosť aj intenzita. V mnohých prípadoch nastáva spontánne vyvrcholenie, aj keď cieľom tejto masážnej techniky nie je uvoľnenie sexuálnej energie, ale objavovanie seba samého.

Po naplnení zážitku nastáva upokojenie. Nie ste časovo obmedzovaní, takže si môžete dopriať toľko odpočinku, koľko potrebujete. Ale ako sa hovorí „lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť“, preto navštívte a doprajte si tantrickú masaž a okúste tento zážitok na vlastnej koži!