Do zelenej sa nemusíte obliecť od hlavy po päty, stačí tričko

Každý z nás si asi dokáže predstaviť aký by bol život jednotvárny a smutný, keby sme nepoznali farby. Vďaka nim si dokážeme vytvoriť pekné, harmonické prostredie, práve farby sú faktor, ktorý vnesie do života presne to, čo práve hľadáme a potrebujeme, radosť, pokoj alebo vzrušenie. Svoje obľúbené farebné odtiene sa snažíme implementovať do svojho okolia či na oblečenie.

Mladí milujú mixovanie

Možno si ani neuvedomujeme skutočnosť, že farby veľa vypovedajú o našej psychike, povahe, ale vyjadrujeme nimi aj momentálny postoj či náladu. Ľudia, ktorým je blízka tmavá farba, napríklad čierna a nikdy nesiahnu po inom odtieni, môžu na ostatných pôsobiť smutno, konzervatívne alebo pesimisticky. Opačne je to pri ľuďoch, ktorí dokážu zladiť aj viac farieb naraz a nevadí im tento farebný mix, tých považujeme za stále veselých, optimistických a milujúcich život. Niekde uprostred nájdeme zelené tričko tú správnu cestu, na vhodné príležitosti treba voliť elegantnú čiernu farbu a ak to okolnosti dovolia, pohrať sa aj s farbami.

Módne trendy diktujú iné farebné odtiene každú sezónu, niekedy je „in“ fialová, inokedy zasa oranžová alebo zelená. Tieto odporúčania nám majú dať len akýsi záchytný bod, aby sme s mali od čoho odpichnúť a vytvoriť si svoj vlastný farebný outfit. Niekedy sa nám stane, že máme problém určiť, ktorá farba je naša obľúbená, páči sa nám púdrová ružová, ale aj čierna či metalické odtiene zlatej alebo striebornej farby. Nie je to problém, všetky môžeme využiť, ak sa oblečieme podľa situácie a príležitosti.

Bežné outfity si skladáme asi najčastejšie, džínsy a tričko patria k stáliciam v šatníkoch už dlhé roky, ktorých obmena má nekonečne veľa možností. Zelené tričko značky BIG STAR je kúskom, ktorý v kombinácii s modrými džínsami bude vždy efektná, praktická a módna. Krátke rukávy využijete hlavne počas horúcich letných dní, výstrih do „V“, okrúhly alebo lodičkový, na ramienka alebo bez rukávov, s odhaleným chrbtom či teraz tak módnymi rozličnými prestrihmi budete každý deň iná.

Celá v zelenom...

Zelená farba sa nemusí páčiť každému, ale to len dovtedy, kým si nevyskúša ten správny odtieň, pretože nie každému pristane rovnaký odtieň farby žaby. Tmavší alebo svetlejší bude správnou voľbou, pri jeho hľadaní sa však treba obrniť trpezlivosťou a skúšať, určite sa v ich ponuke nájde taký, ktorý vám bude sedieť k pleti aj k vášmu štýlu. Dnes sa nemusíte báť ani skombinovať ho so žltými či fialovými alebo akýmikoľvek inými odtieňmi, vždy budete trendová.