Riešenie pre každého klienta

Bezpečnosť vám zaistí nerezové zábradlie, ktoré sa veľmi ľahko udržuje a vy sa budete tešiť z moderného a trendy vzhľadu, ktorý vás nikdy nezradí. Dotyk prírody vám potom zabezpečia doplnky z dreva alebo skla.
Vďaka takému zábradliu dobre odľahčíte nábytkom presýtený interiér. Tento štýlový solitér vám pripraví veľa príjemných chvíľ a aj vaše návštevy ho budú obdivovať. Pritom je tak krásne jednoduché.
Ak milujete efekty, potom môžete zvoliť sklenenú výplň, ktorá je veľmi elegantná v loftovom byte i rodinnom domčeku.

schody

Harmónia nerezu, skla a dreva
Práve tieto tri prvky v sebe spájajú nevšednú krásu, ktorá splynie s akýmkoľvek interiérom a nijako nenaruší atmosféru. Pôsobí vzdušne a priestranne, takže sa nemusíte báť uzavretej tmavej kobky. Aj sklenené prvky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné normy, ktoré sa testujú už pri výrobe. Veľmi dobre vyzerajú v spojení s kovovými prvkami a drevenými držadlami. Tento variant je u zákazníkov snáď jeden z najobľúbenejších.

Postup prác
Zábradlie sa ukotví pomocou pätiek buď z boku alebo so zhora. Práca sa vykonáva pomocou závitových tyčí, ktoré sú pevne spojené s podkladom. Najčastejšie sa jedná o chemickú maltu alebo konštrukčný betón. Prvá uvedená možnosť je veľmi rýchla. Len je treba si počkať na vytvrdnutí. Celkové práce väčšinou trvajú zhruba dva dni. Použitým materiálom je nerezová oceľ s priemerom 40 mm. Drevený materiál sa musí vysušiť v špeciálnych sušiarňach.

spirála

Firmy prichádzajú neustále na trh s novými nápadmi, kedy sa skúsení pracovníci snažia prispôsobiť každému zákazníkovi, ako napríklad tu https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/. Vďaka nim si môžete splniť všetky svoje sny o dokonalom bývaní. Väčšina spoločností sa tiež vyžíva v atypických riešeniach, kde môžu ukázať, čo všetko vedia realizovať. Takže sa nemusíte ničoho obávať.
Aj vy si doprajte bezpečie, krásu a nevšedný štýl, ktorý ukáže vašu osobnosť, ktorá mnohých prekvapí. Ukážte, kto v skutočnosti ste!