Tajomstvo tantrických masáží (nie je to len erotika)

Viete, čo je vlastne prioritou masáží a čo je vlastne dôvodom toho, prečo sú také prospešné pre našu kondíciu, príjemný pocit a zdravie? Celé tajomstvo spočíva v práci rúk, respektíve v umení tých správnych dotykov.
Výnimkou určite nie sú a vlastne dokonalým príkladom tohto tvrdenia sú tantrické masáže. Sú špecifické tým, že sa orientujú takisto na masáž v okolí intímnych partií a veria, že ide o zdroj našej životnej energie. Veria, že sexualita je nielen prirodzená, ale podstatne významná súčasť každého človeka ako aj faktorom jeho životnej sily. Zahrňujú tak okrem iného praktiky a služby ako masaz lingamu bratislavatantra.skči senzuálne masáže tela na telo (body tantric massage) a ďalšie postupy, ktoré dávajú prechod takisto našej prirodzenej sexualite, jej túžbam a snahe zmyselne ju pochopiť, respektíve využiť ju v prospech dokonalej regenerácie, uvoľnenia zadržiavaných blokov a načerpania novej životnej energie.

Relax, žena leží na posteli, oddych.jpg

  • Efektivita týchto masáží sa tak týka dobitia fyzickej, psychickej ako aj sexuálnej sily, zároveň však ide o istý štýl duchovnej cesty a poznania starého tisícky rokov.
  • Po tantrickej či senzuálnej masáži neodídete zregenerovaní v zmysle bežných masáží, ale zážitok je o niečo bohatší, otvorí tiež nové obzory a pochopenie svojich túžob ako i to, akým spôsobom sa dajú využiť vo váš prospech.

Izba, posteľ, romantické prostredie, relax, príjemné.jpg
V prípade tantrických masáží teda predsa len vravíme o odlišnom efekte, logicky tak aj o trochu odlišných postupoch. Nezameriava sa na konkrétnu časť tela, ale prioritou je komplexná masáž celého tela, intímne parite nevynímajúc. Na každú z týchto častí sa zameriava individuálne a je potrebné dokázať precítiť zmysel každého dotyku. Preto je potrebný profesionálny prístup spolu s relaxačným prostredím, respektíve atmosféra, v ktorej sa masírovaný dokáže dokonale uvoľniť a svoju pozornosť koncentrovať iba na masáž.