Zachráňte nábytok aj planétu

Asi je jasné, že keď ide do tuhého, vždy sa musíte zamerať na to, čo je pre vás naozaj veľmi dôležité a podstatné. Verte tomu, že sú to maličkosti, ktoré vás svojím spôsobom nielen oberajú o čas, ale tvoria z vás niečo, čo je možno oveľa dôležitejšie, ako by ste si mysleli. Nakoniec sú to predsa len presne tieto veci, ktoré vás musia baviť alebo vás proste musia dostať presne tam, kam chcete. A ak ide o podstatu toho, čo je pre vás naozaj dôležité, musíte predsa len myslieť aj na svoju planétu a na to, že bez nás nebude fungovať tak, ako by ste si to predstavovali.

popruh

Ak je to pre vás dôležité, musíte tomu veriť. A ak tomu uveríte, tak je to jednoducho pravda, no nie? Verte tomu, že vždy, keď sa na to pozriete z tohto uhla pohľadu, môžete si byť istý tým, že je dôležité všetko, čo okolo seba vidíte, aj keď by ste si to možno nemysleli. Možno je to smiešne, ale presne tie maličkosti sú niečím, čo vás bude vždy sprevádzať, nech sa pozriete kamkoľvek. Doprava, doľava, na tom vôbec nezáleží. Záleží len na vás a na to naozaj vždy myslite.

popruhy

Popruhy sú niečím, čo vás skutočne zachráni, keď máte pocit, že už ďalej ísť jednoducho nemôžete. Je jasné, že je to tak a je jasné, že to tak bude aj naďalej, pretože ak chcete, aby išli veci podľa plánu, musíte pre to aj niečo urobiť. Asi je jasné, že je to na jednej strane aj veľmi smiešne, ale maličkosti vás zachránia od všetkého, čo pre vás bolo predtým podstatné alebo dôležité. Nemyslite si, že s tým nedokážete žiť. Nemyslite si, že sa s tým nebudete vedieť vyrovnať a určite si teraz v hlave hovoríte, že tárame dve na tri a recyklácia nábytku je zbytočná. Vážne to tak však nie je. Nielen, že to šetrí vašu peňaženku, ale šetrí to aj našu planétu. A na tom už predsa záleží, no nie? Vždy je to predsa iba o vašom postoji a prístupe, na ničom inom.