Dáme im šancu?

Ak vravíme o elektronike, čakajú nás zaujímavé novinky, ktoré vás zrejme prekvapia. V tomto článku sa budem venovať novému počítačovú príslušenstvu, ktoré možno radi a prospešne využijete, no v našich obchodoch budú dostupné až o chvíľu. Každopádne tieto novinky už sú vyrobené, no zatiaľ si musíme počkať i na nejaké tie recenzie.
Macbook a brýle
Zatiaľ si na nich môžete vytvoriť názor i vy sami a posúdiť, či tieto doplnky využijete a či obohatia vašu prácu s počítačom. Teda idem vám priblížiť niektoré najnovšie doplnky pre počítačovú elektroniku. No ak mám byť úprimný, tieto novinky majú zatiaľ od užívateľov skôr negatívnu kritiku. Ale jedná sa o reálne a nové príslušenstvo. Možno časom k nemu nájdeme chuť, no neviem. Každopádne vám tieto doplnky predstavím a nechám to na vašom posudku. Len vás s nimi zoznámim. Ale ako vravím, nič vám nenútim, tieto doplnky majú dosť negatívnych ohlasov a to ešte ani pomaly nie sú na trhu. Lenže u niektorých týchto produktoch sa ani tak nejedná o úplnú novinku, skôr s nimi nie sme dostatočne zoznámení.
HUB + Macbook USB C HUB– Ide o malé zariadenie, ktoré sa vám zmestí do vrecka. Ak potrebujete napríklad nabiť svoj smartfón, či nutne potrebujete mať po ruke pripojenie USB, toto zariadenie je pre vás. Ide o taký malý produkt, ktorý disponuje viacerými USB portmi. Jednoducho ho vytiahnete z vrecka a môžete doň zapojiť každé zariadenie, ktoré má port USB. Verzia Mackbook USB C HUB je vhodná pre toho, kto si kúpil Mackbook Air. Určite bol sklamaný z toho, že Mackbook Air nemal žiadny USB port. Teraz si však k nemu môžete dokúpiť túto pomôcku a tento dosť vážny problém vyriešite. Funkcia je v pohode, len veľa ľudí vám povie, že Mackbook Air ste si nemali vôbec kupovať. Ale ten nápad s nabíjaním smartfónu mi je sympatický.
monitory a oči
SLIDEN JOY– Ak túžite po tom, aby mal váš laptop zobrazenie na troch obrazovkách, tak tento produkt je pre vás. Nájde sa však niekto, kto by rád pracoval s troma obrazovkami naraz? Ak áno, nech sa páči. Tento produkt disponuje rozkladacím materiálom zloženým z troch obrazoviek. Pripojíte ho do vášho laptopu a máte zobrazenie na všetkých troch obrazovkách!