Legenda Atari vyrába šiltovky

        Pod pojmom Atari si predstavíme hlavne prvé videohry, niekorí možno počítač a iní, tí mladší, možno nič. No firma Atari sa prebúdza aj po toľkých rokoch. Ešte stále sa mihnú aj v biznise s videohrami, no ale hlavne chcem opísať a poukázať na produkt, s ktorým majú prísť na trh. Nepôjde o videohry, ani nič podobné, ale o šiltovku!

Možno sa pýtate, vari táto legenda nezačala vyrábať a predávať textil? No ono je to skôr technologická novinka, nevravíme o obyčajnej čiapke. Má síce taký hip-hopový feeling, je štýlová, no podstatná je na nej iná vec. Sú v nej zabudované reproduktory!
tanečník s kšiltovkou

Konkrétnejšie pod šiltom. Na to, aby mládež a niektorí ľudia, ktorí sa necítia, vnucovali svoju hudbu okoliu, už nebudú potrebovať prenosné reproduktory. Budú ich mať priamo pod šiltom a budú kompatibilné s mobilnými zariadeniami, pripojíme sa samozrejme bez káblov, prostredníctvom služby Bluetooth. Stačí mobil vo vačku, čiapka na hlave a "idete si svoje." A viete, niekto si je taký vedomý svojou dôležitosťou, že si dáva súkromné hovory "na reproduktor", aby to museli všetci počuť. Nuž, teraz nebude komunikovať mobilom, ale šiltovkou. Predstavte si ľudí s čiapkami, kedy každému vyhráva na plné pecky jeho hudba zo šiltu, alebo sa z neho ozývajú súkromné hovory. Niekomu to príde super, iní ľudia sa toho desia. Kto sa cíti dôležitý, alebo rád provokuje, či si myslí, že jeho hudba a hovory sa musia každému páčiť, takí nájdu to svoje. Ak nastúpia ľudia s týmito čiapkami do autobusu, tak Vám prajem príjemnú a ničím nerušenú cestu.
hudební křivka

Povedzme si však ešte niečo viac. Produkt bude niesť názov Speakerhat, čiže názov neprekvapuje. Môže byť však praktickým pomocníkom, pokiaľ ideme za kamarátmi, alebo večierok, stanovačku, chatu,… skrátka do priestoru, kde budeme s kamarátmi, ktorí obľubujú podobnú hudbu. V takom prípade to môže byť zábava, chodiť s takýmto šiltom. Musím uznať, že nápad je to originálny. No možno bude rušivý pre okolie. Ale to už záleží iba na nás, čiapka na vine nie je.