Získajte si jej „ÁNO“

Chodíte spolu už niekoľko rokov, možno ste už spolu aj začali bývať. Veru tak, je ten správny čas, aby ste váš vzťah potvrdili aj oficiálne. Ak ste vydedukovali, že hovoríme o svadbe, urobili ste správne. Tieto riadky sú venované predovšetkým pánom, pretože žena, by muža nemala žiadať o ruku nikdy. To snáď všetci viete. Tak a tu sme aj pri druhej dôležitej veci, a to požiadanie o ruku. Samotnej svadbe, by totiž mal predchádzať práve tento „zvyk“. Neviete ako na to? Ste nervózni, že vás vaša milovaná odmietne? Tak si prečítajte niekoľko osvedčených trikov, ako počuť to vytúžené „ÁNO“.

Muž žiada ženu o ruku

Povedzte to prsteňom

Pri požiadaní o ruku, by ste mali mať určite prsteň. Diamantové zásnubné prstene neprekoná jednoducho nič. Áno, je to pomerne veľká investícia. Ak však chcete svojej vyvolenej ukázať, že vám na nej naozaj záleží, diamant je ten správny spôsob.
A teraz jedno maličké tajomstvo o ženskej duši. Verte, že každá žena neodolá tomuto vzácnemu kameňu. Nie je vôbec podstatné, či si vaša partnerka potrpí na luxus, alebo ju zaujímajú materiálne veci. Diamant je jednoducho akousi symbolikou. Nejde len o jeho vysokú cenu, ale skôr o to, že ide o vzácny drahokam, ktorý nenájdete na každom rohu. Navyše je symbolom trvácnosti a kvality.

Buďte klasik

V minulosti bolo dobrým zvykom, najprv o ruku nevesty požiadať jej otca, poprípade oboch rodičov. Dnes sa to už až tak často nerobí, čo je ale veľká škoda. Takéto gesto obmäkčí srdce každej ženy. Pretože každá dcéra miluje svojho otca a jeho schválenie je pre ňu veľmi dôležité.

Žena ukazujúca ruku s diamantovým prsteňom

Romantika nesmie chýbať

No a nakoniec tu máme aj miesto a spôsob, akým svoju partnerku o ruku požiadate. Vymyslite niečo výnimočné. Niečo čo má vaša milovaná naozaj rada. Romantická večera je trošku klišé. Preto nechajte svoj rozum pracovať na plné obrátky a vymyslite niečo originálne. Na túto chvíľu by ste mali s láskou spomínať aj za päťdesiat rokov.