Investujte do vzťahu so svokrou

Vtipy o svokrách nevznikali len z nejakého rozmachu, ale často sa zakladali na nejakých vierohodných skúsenostiach a zážitkoch so svokrami – matkami našich mužov. Bohužiaľ, je to tak, že ženy často nevedia spolu vyjsť. Sme už raz také. Aj v tomto prípade bojujeme o priazeň jedného muža. Jedna ho vychovala a tá druhá ho teraz prevychováva podľa svojho uváženia. Aspoň sa teda snaží, no niektoré veci sa dajú zmeniť len veľmi ťažko. Jedna na druhú majú dosť vyhranený názor a radšej sa spolu nepúšťajú do konfliktov. Mohli by byť kamarátky a mať sa rady, no nie vždy je to také jednoduché. Treba sa zdržať výmeny názorov a niekedy aj vyjadrovaniu svojho vlastného názoru. Nie vždy by sa stretol s pochopením.

lady-602881_1920

Sú ženy, ktoré by však chceli so svojimi svokrami vychádzať pekne a tak, aby o nich ich svokry nehovorili len v zlom, ale aj v celkom dobrom. Ako to však dokázať bez nejakých veľkých obetí a držania jazyka za zubami? Vyberte nejakú peknú retiazku zo strieborných retiazok dámskych na krk a kúpte jej ju na najbližší sviatok, ktorý bude mať.

woman-1028398_1920

Šperk je niečo, čo väčšinou obmäkčí každú ženu. Už len to, že od vás niečo pekné dostane ju určite zahreje pri srdci a každý deň, keď si bude dávať danú retiazku na krk si na vás pomyslí, že aké je to pekné, keď spolu vychádzate a máte sa rady. Možno môžete počkať na nejaké okrúhlejšie narodeniny, aby si zasa nemyslela, že vám aj ona musí teraz kupovať neviem aké drahé darčeky. Všetko je to na vás ako si to premyslíte, ale rozmýšľajte dôkladne a nie príliš zbrklo, aby sa vám to nevypomstilo. Na také Vianoce by zas mohla váhať, že od koho daný šperk dostala, tak to by možno nebolo to správne riešenie. Možno by si myslela na niekoho úplne iného a pravdu by sa možno dozvedela až príliš neskoro. Tak radšej osobne na okrúhle narodeniny. Isto nejaké za chvíľu bude mať.