Ako to dosiahnuť?

Niektoré z nás pobozkala šťastena už v kolíske a nadelila im do vienka husté a dlhé riasy, ktoré si nemusia ani maľovať. Ale väčšina žien po niečom takom márne túži a preto sú tu ich umelé sestričky, ktoré vám vyčarujú uhrančivý pohľad.
Dnes už dokonca nemusíte chodiť ani k vizážistke, ich aplikácia je tak jednoduchá, že to zvládnete aj sama z pohodlia domova.

nátačky

Kde je zoženiem?

Hlavné je kvalitne nakupovať, aby vyzerali čo najviac prirodzene v tom je to celé kúzlo.Vysokú kvalitu môžete očakávať napríklad u tohto internetového obchodu: https://www.d-nails.sk/umele-riasy-ardell.
Váš pohľad tak bude dramatický a neskutočne očarujúci. Nemusíte sa tak pripravovať len do spoločnosti, ale aj pre všedný deň sa skvele hodia. Ich lepenie je rýchle a hlavne účinné. Vydrží vám naozaj veľmi dlho.
Vôbec sa nemusíte báť, že by ste to nezvládla sama, stačia tri pokusy a pôjde to samo.

Pri výbere to nepreháňajte s hustotou ani dĺžkou. Dbajte tiež na prirodzenosť oblúku – mali by byť kratšie u vnútorného kútika oka a naopak najdlhšie približne v poslednej štvrtine oblúku (nie až na jeho konci).

Aj tak vám nakúpený kúsok nemusí úplne sadnúť. Každá z nás má iný tvar i veľkosť očí. Čo teda s tým? Stačí ich len upraviť. K tomu vám veľmi dobre poslúžia nožničky na manikúru a dlhá pinzeta. Počas úpravy priebežne prikladaním na oko kontrolujte, ako sa vám „dielo“ darí …

stíny

Lepenie
Lepidlo obvykle kúpite ako súčasť sady, ale nemusí byť dostatočne kvalitné. Radšej si ich dokúpte samostatne a to najlepšie čierne, aby neboli vidieť prechody a nerovnosti. Vždy ho nanášajte pomocou plastovej tyčinky ku korienkom a nechajte minútu pôsobiť. Až potom priložte prúžok s riasami tesne k tým vašim prírodným a pritlačte. Ak sa vám nebude dariť, môžete to skúsiť aj viackrát. Nezúfajte, za chvíľku budete ako profík.

Nakoniec ich stačí natočiť pomocou klieštikov a smelo môžete vyjsť do ulíc veľkomesta. Určite vás budú všetci obdivovať a vy si tak zdvihnete sebavedomie a možno aj stretnete svojho osudového muža.